Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
Гра престолівПрем'єраГра престолів
Тор: РагнарокПрем'єраТор: Рагнарок
СфераПрем'єраСфера
» » ⭐ Кунг-Фу Панда: Загадки сувою (2016)

Кунг-Фу Панда: Загадки сувою (2016) онлайн українською

Kung Fu Panda: Secrets of the Scroll
Дивитися повний мультфільм Кунг-Фу Панда: Загадки сувою (2016) безкоштовно з українським дубляжем. "Кунг-Фу Панда: Загадки сувою" оповідає нам, що неймовірна п'ятірка була зібрана з обраних самою долею воїнів. Так, у минулі століття, коли тільки Тигриця проходила навчання у Шифу, на мирне поселення, що перебуває під охороною палацу нефритового, напав грозний Борів. Перемагаючи всіх професіоналів кунг-фу на власному шляху, він подолав усі перешкоди до безроздільної влади. Крім Шифу, який зумів стати гідним щитом і стримати натиск негідника.

Розуміючи, що довго протриматися молодому і злому воїну не вийде, вчитель направив Тигрицю на пошуки легендарної четвірки майстрів єдиноборства Кунг-Фу. Але зовсім ще юна войовниця все наплутала і замість прославлених воїнів привела в легендарний палац мавпу, журавля, богомола і мавпу з простих людей. Але незважаючи на це, їм вдалося дати бій Борову, і стати уславленими захисниками довколишнього села. Адже на цю роль їх власноруч готувала доля. Більше того, вони змогли надихнути воїна дракона продовжувати вчитися ремеслу боротьби, і не озираючись ні на що (включаючи пельмешки і власні обвислі боки) слідувати до власної, нехай і неймовірною і місцями смішний мети.
Автор: adminko, додано 16-03-2018, 12:44
Відгуків 0
Переглядів: 838

Кунг-Фу Панда: Загадки сувою (2016) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий