Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Кунг-Фу Панда: Загадки сувою (2016)

Кунг-Фу Панда: Загадки сувою (2016) онлайн українською

Kung Fu Panda: Secrets of the Scroll
Дивитися повний мультфільм Кунг-Фу Панда: Загадки сувою (2016) безкоштовно з українським дубляжем. "Кунг-Фу Пнд: Згдки сувою" оповідє нм, що неймовірн п'ятірк бул зібрн з обрних смою долею воїнів. Тк, у минулі століття, коли тільки Тигриця проходил нвчння у Шифу, н мирне поселення, що перебувє під охороною плцу нефритового, нпв грозний Борів. Перемгючи всіх професіонлів кунг-фу н влсному шляху, він подолв усі перешкоди до безроздільної влди. Крім Шифу, який зумів стти гідним щитом і стримти нтиск негідник.

Розуміючи, що довго протримтися молодому і злому воїну не вийде, вчитель нпрвив Тигрицю н пошуки легендрної четвірки мйстрів єдиноборств Кунг-Фу. Але зовсім ще юн войовниця все нплутл і змість прослвлених воїнів привел в легендрний плц мвпу, журвля, богомол і мвпу з простих людей. Але незвжючи н це, їм вдлося дти бій Борову, і стти услвленими зхисникми довколишнього сел. Адже н цю роль їх влсноруч готувл доля. Більше того, вони змогли ндихнути воїн дркон продовжувти вчитися ремеслу боротьби, і не озирючись ні н що (включючи пельмешки і влсні обвислі боки) слідувти до влсної, нехй і неймовірною і місцями смішний мети.
Автор: adminko, додано 16-03-2018, 12:44
Відгуків 0
Переглядів: 730

Кунг-Фу Панда: Загадки сувою (2016) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий