Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Той, що читає думки (2009)

Той, що читає думки (5 сезон) онлайн українською

Дивитися всі серії серіалу Той, що читає думки (5 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Як ви будете почуватися чути голоси, навіть коли люди мовчать? Божевілля? Фантастика? Дар? А Тобі Логан володіє цим рідкісним талантом. Йому не обов'язково заглядати в очі співрозмовнику, щоб зрозуміти, про що він думає і які емоції відчуває. Про все «розповість» німота людини, взята з кримінальної драми «Той, хто читає думки». Герой насолоджується здатністю наперед вгадувати слова, які хотів вимовити, що знаходиться поблизу, випереджати ідеї інших. Але розвиток дарунка у вузькому колі не приносить ніякої користі, тільки забаву. А Тобі хоче зробити крок на рівень вище. Якщо вже хлопцю судилося прожити залишок дня з цим «тягарем», нехай воно перетвориться в його руках на зброю для відновлення справедливості. З цього моменту починаються найважчі і не менш приємні години наполегливої ​​роботи над злочинами. Холоднокровні вбивці можуть майстерно приховувати картину душі за безтурботною статичної посмішкою. Але Тобі точно знає, про що думає лицемір в цю хвилину. Недосвідченість хлопця може привести до фатальної помилки, тому йому потрібна потужна практика і умови, в яких він відчував би кордону здібностей. Правда, від подібних «наукових» експериментів часом залежить людське життя.
Автор: zombie, додано 12-03-2019, 20:39
Відгуків 0
Переглядів: 50 567

Той, що читає думки (5 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: