Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Фоллаут: Ядерна перерва (2011)

Фоллаут: Ядерна перерва (2 сезон) онлайн українською

Fallout: Nuka Break
Дивитися всі серії серіалу Фоллаут: Ядерна перерва (2 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. У другій половині ХХІ століття ядерн війн нкрил плнету. Тепер в постпокліптичному світі стрждють ті, що вижили. Вибухи і рдіція, змінили світ, змусивши мутувти людей і тврин. Чстин людей зуміл пережити ктстрофу в протиядерних притулкх. Кожне з них своєрідний мленький світ зі своїми специфічними особливостями.

Історія Джойн Твіг з притулку №10 розповідється в серілі «Фоллут - Ядерний перекур». Герой, прцюючи кур'єром, подорожує з друзями Беном і Скрлет. Бен мутовний чоловік дуже неприємну зовнішності спотвореної рдіцією. Не володіє морльними принципми. Якщо при погрбувнні ніхто не вбитий, знчить, все безневинно.

Скрлет бойов дівчин з великою гвинтівкою, швидк н розпрву, ле у неї грне почуття спрведливості, дівчин може прийти н підмогу, якщо буде потрібно. Мбуть, н її поведінку впливють роки, проведені в рбстві. Головний герой Джойн, схильний до повноти нївний недотеп, який не вміє постояти з себе. Доля явно укурившегося мрихуни, коли дозволил йому пережити ядерну ктстрофу.

В остнній доствленої посилці, виявилося не те вміст, яке відпрвляли. Хтось, підмінив його, підствивши чесного кур'єр Джойн. Компнія вирішує розібртися і покрти винних.
Автор: zombie, додано 4-05-2018, 13:47
Відгуків 0
Переглядів: 126

Фоллаут: Ядерна перерва (2 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий