Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Таємниці Смолвіля (2001)

Таємниці Смолвіля (10 сезон) онлайн українською

Smallville
Дивитися всі серії серіалу Таємниці Смолвіля (10 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Всі дивилися фільми про знаменитого Супермена з планети Криптон, який прибув на Землю і повний спасіння її незліченну кількість разів від різних, часом самих немислимих, лиходіїв. Серіал «Таємниці Смолвіля» (2001-2011), розповідає про життя простого тінейджера Кларка Кента в якому мало хто ще бачить майбутнього героя кріптоніанина. Однак випадково опинившись в сім'ї Кент дитина, врятований під час метеоритного дощу, отримує ім'я Кларк і виховується як звичайний землянин. Його сила для всіх таємниця, як і його почуття до Лані Ленг. Також в цей період він врятував якогось багатого спадкоємця Лютора Лекса і навіть став його другом. Однак не все так просто адже Смолвіль хоч і маленький глухе містечко, але зберігає величезні покриті мороком таємниці і не тільки майбутнього Супергероя, але інших учасників, історії яких, в повнометражних картинах не представлені. Тому щоб краще перейнятися історією знаменитого кіногероя з планети Криптон потрібно обов'язково подивитися серіал «Таємниці Смолвіля» (2001-2011). Адже, виявляється, життя Кента, не менше насичена подіями, ніж його Альтер-его. Тут є місце і любовних інтриг і безкомпромісній боротьбі зі злочинцями і навіть серцевим розчарувань. Почалася історія в жовтні 1989 року, коли на кукурудзяні поля сімейства Кларків, пролився незвичайний дощ - метеоритний. Правда, крім метеоритів на поле впав ще і невеликий космічний корабель, неподалік від якого, Джонатан і знайшов абсолютно не постраждала від падіння дитини. Будучи бездітними, сім'я Кларків усиновила хлопчика, і стала ростити як власного сина, сховавши космічний апарат в сараї. Надалі дорослішому Кларку доведеться багато чого довідатися про своїх справжніх батьків, навчиться ховати суперсилу і вмінню перевтілюватися, щоб залишатися звичайним підлітком. Хоча з часом для нього це буде ставати все важче.
Автор: zombie, додано 4-05-2018, 15:38
Відгуків 0
Переглядів: 4 375

Таємниці Смолвіля (10 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: