Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Іграшки для дорослих (2018)

Іграшки для дорослих (2018) онлайн українською

Дивитися повний фільм Іграшки для дорослих (2018) безкоштовно з українським дубляжем. По Лос-Анджелесу прокочується страшна серія злочинів. Спочатку кожне з них виглядає як рядове вбивство, але потім всі випадки зв'язуються в єдину криваву серію. Виявляється, що всі жертви - це учасники якогось шоу, яке транслювалося по ТБ в 80-х роках. Хтось планомірно вбиває пішли на спокій зірок ...

Поліція починає типові заходи: опитування свідків, збір доказів і виявлення мотиву. Але стандартні методи не дають результатів. У жертв не було явних конфліктів, їм ніхто не погрожував. Влада вимагає від поліцейського начальства знайти вбивць, щоб запобігти паніці в суспільстві. У такій ситуації «на сцену» виходять двоє: харизматичний детектив Філліпс і дівчина-детектив Конні. Вони готові використовувати свій досвід і розшукати злодіїв.

Між напарниками не все гладко - їх взаємини далекі від ідеалу. Філліпсу належить приборкати гарячу дівчину, готову трощити і стріляти. А ще йому потрібно обілити своє чесне ім'я, на якому відбилась тінь загального сумніви ... Про те, як розгорнеться ця історія, можна дізнатися з фільму Іграшки для дорослих.

Фільми 2018 які вже вийшли

Автор: adminko, додано 24-12-2018, 13:54
Відгуків 0
Переглядів: 3 648

Іграшки для дорослих (2018) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.
Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: