Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Крістофер Робін (2018)

Крістофер Робін (2018) онлайн українською

Christopher Robin
Дивитися повний фільм Крістофер Робін (2018) безкоштовно з українським дубляжем. У дитинстві Герой фільму «Крістофер Робін» був упевнений, що ніколи не забуде своїх друзів і завжди знайде час на те, щоб їх відвідати. Але пора фантазій і казок закінчилася, хлопчик виріс і з головою занурився у доросле життя. Тепер у нього є сім'я і робота, причому остання займає все його вільний час. Від цього дружина і дочка страждають, адже Крістофер Робін не може стримати дані обіцянки і відкладає сімейні розваги та свята, посилаючись на неймовірну зайнятість. Життя з кожним новим днем все більше і більше перетворюється на рутину, що загрожує поглинути чоловіка з головою.

Його друг дитинства, милий ведмежа Вінні, вирішує нагадати про себе давнього приятеля. Колись вони так весело і цікаво проводили час, якого вистачало і на спілкування з друзями, і на ігри. Що ж змінилося? Чому Робін все це розлюбив, чому дозволив роботі втрутитися в його життя і практично поглинути все його вільний час? Давні вірні друзі вирішують, що настав той момент, коли їм необхідно втрутитися. Вони допоможуть своєму товаришеві знову навчитися радіти кожному новому дню і незначного події, спілкування з близькими, дощу і сонячного світла. Але чи зможе він повернутися до себе раніше?

Фільми 2018 які вже вийшли

Автор: adminko, додано 24-12-2018, 13:58
Відгуків 0
Переглядів: 2 377

Крістофер Робін (2018) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.
Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: