Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Чужий: Заповіт (2017)

Чужий: Заповіт (2017) онлайн українською

Дивитися повний фільм Чужий: Заповіт (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Провал місії «Прометей» так і залишився для багатьох землян таємницею за сімома печатками. Адже ті дані, які вдалося передати експедиції на базу, були занадто обривистими і лише більше заплутували штаб, ніж з'ясовували ситуацію. Якщо вже не говорити про те, що вони деякі подробиці були досить сумнівними і підозрілим, накликаючи на думки про отруєння екіпажу якимось галлюциногенним газом. Так і все людство було зайнято новою планетою під кодовою назвою «Рай», яка була виявлена астрономами абсолютно несподівано і виявилася ідеальною для життя людини. Величезні запаси ресурсів і благодатні грунти, а також відсутність розумних форм життя – дійсно Рай для страждають від перенаселення землян. А якби правда про інопланетну расу прибульців, створила людей і провал місії Прометей стали б надбанням громадськості – підкорення нового світу відклалося на невизначений термін.

Тому перші поселенці стартували відразу ж, не чекаючи розшифровки отриманих з Прометея результатів. І здійснили найбільшу помилку за всю історію існування людства. Адже світ уже опинився населеним. Багато років тому вища раса створювала його для іншої форми життя. Яка виявилася настільки непередбачуваною і кровожерливою, що змогла знищити навіть залишки надістот – своїх творців. І багато років корінний житель планети «Чужий: Заповіт» чекав нової благодатній генетичної бази для розвитку.

Фільми 2017 які вже вийшли онлайн

Автор: adminko, додано 4-07-2017, 15:38
Відгуків 5
Переглядів: 10 918

Чужий: Заповіт (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.
Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Відгуки:
zombie 7 липня 2017 22:58
Хто дивився? Як вам фільм? На рівні Прометея чи ні?
Inder Wood 8 липня 2017 00:27
Відчуття, що Рідлі Скотт поставив серію Чужих на конвеєр. Менше логіки, більше очевидних ляпів. Зате картинка як завжди чітка й промальована, дивитись одне задоволення.
zombie 8 липня 2017 09:49
я вчора теж подивився. можу сказати що задумка фільму цікава, і картинка крута, а от до перших чужих не дотягує(( можливо продовження Прометея не потрібно було знімати, імхо
SoM 8 липня 2017 10:16
Після перегляду - у мене склалося двояке враження. З одного боку - мені було досить цікаво дивитися, бо хотілося дізнатися, щось нове з всесвіту "Чужий". А з іншого боку ... Якщо Рідлі Скотт хотів зняти фільм про те, як не треба чинити відправляючи міжпланетні експедиції - це у нього вийшло. Зібрати команду істеричних, непідготовлених ідіотів, та ще підібравши екіпаж, а по суті, щось типу дозорного ланки, сімейними парами, які не забезпечивши їх ні інструкціями, ні незаперечними протоколами, посадити їх в дорогущий міжпланетний корабель, набитий устаткуванням для терраформувания і "замороженими" тушками колоністів, а далі ... хочете - летите на ту планету, а хочете ще куди - це ж маячня! Я, звичайно, розумію, що для більшого драматизму герої фільму повинні потрапляти в складні ситуації, але не через те ж, що вони лажають на кожному кроці.
Творос 19 серпня 2017 13:11
По-перше, абсолютно не хочу вихваляти фільм, дірок в сценарії вистачає. Чого тільки варта наявність всього ОДНОГО шаттла на борту космічного корабля, і якщо з ним не дай бог щось трапитися, що і сталося, далі що за задумом режисера, виживати на літаючому крані-плоскодонці? Так їх море цих ляпів. АЛЕ, по-друге - всім критикам, цей фільм дивитися варто. Перші хвилин 30 я просто реготав над тим, що відбувається цирком, проте далі сюжет почав як то потихеньку загортати до розсудливості. І це чорт забирай, пряме продовження Чужих, а це багато коштує. Паралелі проводяться з "Чужий проти Хижака" абсолютно недоречні. Цей шлак має до Чужих таке ж відношення як Універсальний солдат 2 до оригінальної трилогії, або той же Хижак 2 до Хижака. При чому тут дилогія яка має до франшизи суто меркантильні міркування, тупо зрубати бали на бренді (навіть двох, що втім не вберегло обидва фільми від гучного провалу, точно так само як і Хижака 2) і нічого більше?

Так, це не приголомшливий уяву фільм (головна героїня взагалі не приший кобилі хвіст, таке враження що грала максимум на ранках у дитячому садку), однак це ориджинал сторі, подобається це комусь чи ні. А фільм вийшов таким яким вийшов, на захист Рідлі можу сказати тільки одне, і на стару буває помилка. Я наприклад до сих пір не можу зрозуміти як Бекмамбетов після приголомшливих Дозорів і не менш запального Особливо небезпечний примудрився зняти Бен Гура (з Легким Паром і Чорну блискавку в даному контексті можна не розглядати, це були радше фільми комедійного плану з навмисно треш ухилом зняті). Підсумовуючи - сподіваюся все ж продовження буде, і Рідлі проведе серйозну роботу над помилками, і ми побачимо дійсно захоплююча розповідь.
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: