Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Фільм Ліки від здоров'я (2017)

Фільм Ліки від здоров'я (2017) онлайн українською

A Cure for Wellness
Дивитися повний фільм Фільм Ліки від здоров'я (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Молодий чоловік Локхарт, що працює в досить великій фірмі і володіє чималими кар'єрними амбіціями, за дорученням своїх колег виїжджає до Швейцарії, де в горах розташований елітний санаторій для забезпечених людей. Шеф юнака відправився туди трохи відпочити, проте підлеглих турбує те, що їх бос занадто довго не повертається до роботи. Локхарт прибуває в окрему місцевість і бачить, що його начальник знаходиться не в най адекватному стані. Водночас і санаторій в цілому викликає у співробітника корпорації серйозні сумніви і навіть відчуття страху. У цю лікарню регулярно надходять заможні клієнти, які бажають поліпшити стан власного здоров'я. Однак жодних позитивних змін в їх самопочутті не спостерігається, але ці люди дружно розхвалюють місцеві джерела води і геніальність лікарів. Локхарт вирішує якомога швидше покинути уявний йому надзвичайно небезпечним санаторій. Однак незабаром менеджер розуміє, що став справжнім заручником і вирватися на свободу йому буде нелегко.

Актори: Дейн ДеХаан, Джейсон Айзекс, Міа Гот, Іво Нанді, Адріан Шиллер, Селія Імрі

Самі нові фільми 2017

Автор: skyrim-box, додано 1-12-2019, 13:49
Відгуків 0
Переглядів: 16 842

Фільм Ліки від здоров'я (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: