Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Вперед і вгору (2009)

Вперед і вгору (2009) онлайн українською

Дивитися повний мультфільм Вперед і вгору (2009) безкоштовно з українським дубляжем. Будучи ще маленьким хлопчиком, Карл мріяв зробити великий подвиг – подорож по ненаселеним джунглях з наступним їх дослідженням. Надихаючись великим мандрівником Чарльзом Манцом, він планував одного разу повторити його великий маршрут. І навіть зустрів таку ж літає в хмарах дівчинку Еллі, яка розділяла мрії хлопця і планувала відправитися разом з ним. А потім Доросле життя, робота, сім'я, відкладення в пенсійний фонд Життя закрутилася як білка в колесі, не залишаючи часу на втілення фантазій і мрій.

Але вже будучи в похилому віці самотнім і забуті всіма, і отримавши припис залишити свій будинок для його знесення і перебудови, Карл вирішив що зараз саме час подорожувати. Адже більше його нічого не тримає – дружина давно померла, будинок забирають, а в спеціальний пансіонат для престарілих чоловік потрапляти не хотів. Тому накачавши гелієм пару тисяч повітряних кульок і прив'язавши їх до свого дому, Карл вирішив вирушити у перше і останнє подорож у своєму житті. Відправитися прямо з будинком. На порозі якого під час зльоту так не до речі виявився восьмирічний добродушний скаут Рассел, який мріє допомагати літнім.
Автор: zombie, додано 18-09-2017, 18:34
Відгуків 0
Переглядів: 23 902

Вперед і вгору (2009) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: